Türkiye’nin popüler kayak merkezi Uludağ’da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ Hotels kendine özgü odaları ve Lobby’siyle misafirlerini bekliyor.

İstanbul’a olan mesafesi ile kolay ulaşım avantajı sağlayan Kaya Uludağ, kayak ve Snowboard’un yanı sıra etkinlik ve konser aktiviteleriyle kış tatilinin en eğlenceli merkezlerinden. Ayrıca Kaya Uludağ, her şey dahil sistemi avantajı ile de tercih edilen bir tesistir.

Kaya Uludağ, her şey dahil konaklama konsepti ile ve misafirlerine sunduğu hizmetlerle de Uludağ otelleri arasında tercih edilen bir oteldir. Otel restoranında hazırlanan seçkin lezzetlerin tadına bakıp, Uludağ kayak pistlerinde geçirilen günün yorgunluğunu Kaya Uludağ SPA merkezinde atma fırsatı bulabilirsiniz.

 

Kaya Uludağ Hotels rezervasyonlarınız için geç kalmadan bizi arayın.

Tüm koşullar, otel doluluk durumu, yeni yıl gecesi etkinlikleri ve Sestri Travel & Lifestyle avantajlarınız için Seyahat Tasarımcılarımız sizlere yardımcı olacaktır.

0216 255 10 00

 

 

 

Kaya Uludağ Hotels için erken rezervasyonlarınızda %10 indirim mevcut. Detaylı bilgi için formu doldurun sizlere ulaşalım.

Koşullar;
*Müsaitlik durumu ve indirim oranları değişime açıktır.
*Önceden haber vermeksizin indirim oranlarında ve periyodlarında değişiklik yapılabilir.
*İndirimler özel günlerde geçerli değildir ve farklı promosyonlarla birleştirilemez.

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.