Dubai’nin ilk fitness + dinlenme oteli

SIRO One Za’abeel’deki potansiyelinizi ortaya çıkarın.

 

 

 

Performansın yeni evi

Dubai’nin ilk fitness + dinlenme oteli SIRO One Za’abeel, performansınızı güçlendirmek için özenle tasarlandı. Uyku için optimize edilmiş odalarımız, yenilikçi sağlıklı yaşam tesislerimiz ve şirket içi uzmanlarımızın rehberliğiyle sağlığınızı günlük yaşamınıza entegre edin.

Dinlenme için tasarlanmış odalar

SIRO One Za’abeel’in 46-120 m2 arasında değişen geniş oda ve süitleri, güçlü bir gün ve mükemmel bir gece uykusu sunar. Her alan, büyüleyici şehir manzaraları ve entegre sağlıklı yaşam özellikleri sunmak için titizlikle hazırlandı.

Kişiye özel beslenme

Vücudunuzu sizin için özel olarak formüle edilmiş yemeklerle besleyin. Kurum içi Beslenme Uzmanımızın uzmanlığından yararlanın, modüler yemek konseptimiz aracılığıyla makro dostu yemekler hazırlayın ve Refuel Bar’da sağlıklı atıştırmalıklar ve kişiselleştirilebilir smoothie’lerle hedeflerinize ulaşın.

Elit Onaylı Fitness Laboratuvarı

Şehrin ikonik silüetinin arka planında, Dubai’nin kalbinde aktif yaşamın gücünün kilidini açın. SIRO One Za’abeel’in 900 m2’lik Fitness Laboratuvarı, son teknolojiye sahip fitness alanı, özel stüdyolar ve birinci sınıf Usta Eğitmenlerle kişiye özel birebir eğitim ile performansınızı artırmak için tasarlanmıştır.

Yenilikçi kurtarma çözümleri

SIRO One Za’abeel’de terapistlere danışın, kişiselleştirilmiş bir iyileşme planının haritasını çıkarın ve bilim ile bütünsel sağlığın dönüştürücü sinerjisini deneyimleyin. Recovery Lab, geleneksel terapötik tekniklerden son teknoloji tedavilere kadar, fiziksel potansiyelinizi artıracak çeşitli tedaviler sunar.

Kolektif

SIRO One Za’abeel’in sosyal kalbi olan The Collective, bağlantıların kurulduğu, bilginin paylaşıldığı ve ilhamın kök saldığı bir alandır. Burada yerel SIRO topluluğumuzu eğiten ve güçlendiren etkinlikleri keşfedeceksiniz. Atölye çalışmalarına katılın, uzmanlarla bağlantı kurun ve refah arayışına adanmış pop-up’lara katılın.

SIRO’nun perakende merkezi

Dikkatle seçilmiş markalardan oluşan koleksiyonların sağlık bilincine sahip yaşama bağlılığımızı desteklediği SIRO’da özenle seçilmiş perakende deneyimlerini keşfedin. İster sağlıklı yaşam malzemeleri, şık kıyafetler veya benzersiz buluntular arıyor olun, çok çeşitli ürün çeşitlerini keşfedin.

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.