Lüks seyahat tutkunu gezginler

Serandipians ayrıcalığına sahip Sestri’yi tercih ediyor

 

 

Sestri, seyahat tercihlerinde seçici davrananların tüm ihtiyaçlarına en uygun yanıtı veren Serandipians ayrıcalığıyla hizmet veriyor.

Seyahat kavramına bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşan ve lüks kavramını gezginler için yeniden tasarlayan Serandipians’ın üyesi Sestri, yeni deneyimleri prestijle bir araya getirerek unutulmaz anılarınızın arasında ilk sırada yerini alıyor.

Kusursuz müşteri memnuniyetinin yanı sıra en kaliteli seyahat seçeneklerini de sunan Sestri, dünya üzerindeki tüm coğrafyalarda tatilden daha fazlasını Serandipians üyeliğiyle yaşatıyor.

Kişiye özel tasarladığı lüks seyahatlerle ayrıcalıklı hissetmeyi seven gezginlerin tercihi Sestri, sektörün en iyilerini bünyesinde bulunduran Serandipians ayrıcalığıyla tatilleri unutulmaz kılıyor.

Sestri, deneyimini ve prestijli tatil anlayışını; müşterilerine tam hizmet vermeye odaklı, yetenekli ve bilgili danışmanlarla çalışan, farklı ve özgün deneyimler arayan gezginlere benzersiz ve özel yolculuklar sunan lüks seyahat ağı olan Serandipians ayrıcalığıyla birleştiriyor.