Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

Artık seyahat etme şeklinin değiştiği, sadece “tatil yapmak” değil, “keşfetmek ve keşfederken faydalı olmanın” önem kazandığı zamanlardayız. Anda kalabilmenin sadece bir teoriden ibaret olmadığını, dakikalarının değerini daha da anladığımız zamanlar…

Sevdiklerimizle atılan her bir kahkahayı biriktirmeye çaba harcıyoruz oysa ki her birimiz. Bu yüzden, biriktiremediğimiz tek kıymetli varlığımızın, yani zamanımızın verimi artırmak için, Sestri Lifestyle olarak sizinle beraber düşünüyor ve planlıyoruz.

Günlerce süren otel araştırmaları, keyif almak yerine, internet sayfalarında kasvetli kaybolmalara dönüşebiliyor belli bir süre sonra. Ya da seyahat için rota planlamak isterken, tüm yolların birbirine karışması bizi yoruyor. Sevdiklerinizin doğum gününde farklı bir sürpriz yapmak isterken, aklınıza bir türlü gelmeyen fikir savaşlarına ne demeli? İşte bunlar için zaman kaybetmek yerine, biz anların keyfini çıkarmanız için yardımcı oluyoruz.

Nasıl mı?

Kişiye Özel Seyahat Tasarımı

Herkesin tatilden beklentisinin farklı olduğunun bilincindeyiz. Sizinle bir kahve içimi sohbetlerimizde, nelerden keyif aldığınızı, hangi tarz otellerde konaklamanın sizin için daha konforlu olduğunu, sizin için ideal seyahat mesafesinin ve süresinin ne kadar olabileceği konusunda tüyolarınızı not alıyoruz. Ardından mevsim şartları da göz önüne alınarak, en kapsamlı seyahat programını size birkaç gün içinde hazırlanmış oluyor. Üstelik sadece otel, transfer ve rehberinize ait detaylar değil, damak zevkinize paralel restoranlarda rezervasyonlarınız da yapılmış, seyahat tarihlerinizdeki bölgenin etkinlik takvimini de eklenmiş olarak…

Concierge Danışmanlığı

Sürpriz anlar, yeni açılan o yer bulunamayan popüler restoranda masa rezervasyonu, sevdiğiniz sanatçının konserini tam da istediğiniz yerden izlemek ya da dünyanın en prestijli ödül törenlerinde, galalarında kırmızı halı heyecanını yaşamak… Ve daha niceleri… Sadece ihtiyacınızı ve dileğinizi bizlerle paylaşmanız yeterli..  

Yurt içi & Yurt dışı Uçak Bileti Rezervasyonu

İnternet sitelerinde günlerce aradığınız daha uygun fiyatlı uçuşu ya da daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayan en pratik alternatifi, çağrı merkezimizi arayarak konusunda uzman danışmanlarımızla sohbet ederek çok kısa sürede bulabilirsiniz.

Araç & Villa & Tekne Kiralama

Ya da araç, villa, tekne kiralama sitelerinde kaybedilen zamanlarınızı, ileteceğiniz kriterleriniz doğrultusunda seyahat danışmanınız tarafından filtrelenmiş seçeneklerle en aza indirebileceğinizi paylaşsak?

Vize İşlemleri

Özellikle son zamanlarda hayatımızın bir çok kısmını değiştiren pandeminin etkisiyle de, ülkelerin vize uygulamaları, giriş prosedürleri ve gümrük işlemleri de anlık değişikliklerle seyahat planlarımızı etkiliyor. Ama bu bilgilere hızlıca ulaşmak ya da güncel olduğundan emin olmak o kadar da kolay değil. Bir çok resmi kaynaktan gelen bilgileri, en güncel şekilde takip ediyoruz. Seyahatinizin içeriğine uygun olarak, en kapsamlı sigortanın da sizi korumasını sağlıyoruz.

…ve daha neler neler

Doğa yürüyüşleri ile şehirden kaçışlar, niş ve ilgi alanlarına yönelik hedeflenmiş tüketici kesimlerine ürün / hizmet lansmaları, şirketinizin iş planlamasına yönelik uçak bileti, otel rezervasyonu gibi pratik ve hızlı seyahat çözümleri ise yaşamı kolaylaştıracak diğer çözümlerimiz arasında…

Aslında anlattıkça daha da uzayabilecek bir listemiz var… Ama özünde yaptığımız, sizden farklı olmadan, sadece farklı detayları düşünerek, sürpriz dokunuşlarla deneyimlerimizi ekleyerek ZAMANINIZI SİZE KAZANDIRMAK… Çünkü artık daha iyi biliyoruz, hayatta en değerli olanımız, ZAMANIMIZ….

Sestri Tarzında
Mutluluğu Takip Et!

Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.