Hillside “Yeryüzündeki Cennet” söylemi ile bize bu hayallerimizin neye benzemesi gerektiği konusunda sanki bir fikir verme heyecanında. Çam ağaçları ile kaplı tepelerin dibinde özel bir koyda; ismi Fethiye Kalemya koyu.

1994 yılından beri hizmet veren 350 odalı Hillside Beach Club her sezon yüzde yüze yakın bir doluluk oranına sahip. Ayrıca misafirlerinin önemli çoğunluğunu her yıl tekrar gelenlerin oluşturması da verilen hizmetin kalitesini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Mavi Bayrak ödüllü kristal mavisi denizi ve 650 metrelik kumsala sahip olan Hillside Beach Club bununla birlikte neredeyse tüm odalarında misafirlerine muhteşem bir deniz manzarası sunmakta. Aynı zamanda tesis su sporlarından yamaç paraşütüne çeşitli spor imkanlarıyla, rahatlamak ve dinlenmek isteyenler için çocukların alınmadığı “Silent Beach”(Sessiz Kumsal) ve “Serenity Beach” ile, Avrupa’da ilk kez bir tatil köyünde sunulan Sualtı Yogasıyla, yenilenmek isteyenler için Nature Spa ve Sanda Day Spa’da uygulanan dinlendirici masajlarla ve her türlü isteğinize uygun özel sinema gösterileri veya gece kulübü partileri gibi eğlence organizasyonlarıyla misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimini garanti ediyor.

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.