Booking.com

Hard Rock Hotel’in 12 kişilik restoranında 20 çeşitli akşam yemeğine ev sahipliği yapan Sublimotion İbiza, 1 Haziran tarihinde açılıyor. Üstelik Michelin yıldızlı olup, dünyanın en pahalı restoranları arasında olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Adanın yalnızca yaz sezonunda (1 Haziran – 30 Eylül) açık olan SubliMotion, müşterilere sanal gerçeklik öğeleri, lazer ışık gösterileri ve yemek odasında projeksiyon haritalaması içeren sürükleyici bir mutfak-eğlence deneyimi sunuyor. Yenilebilir giriş biletlerini, kabuklarda pişirilmiş çeşitli deniz ürünlerini ve konukların masada yetişiyor gibi görünen sebzelerden seçeceği bir DIY salataya kavuşması mümkün.

Çift Michelin yıldızlı şef Paco Roncero’nun yönetimindeki bu benzersiz tesis, yemek, sanat ve illüzyonizmi damak tadının çok ötesine uzanan yeni, devrim niteliğinde bir konseptte birleştirerek yemek deneyimini cesur yeni yönlere taşıyor.

Kendi müzik menüsü, buna uygun koreografili servisi ve her seferinde bir ısırıkla duyularınızı uyandıran çığır açan teknolojisiyle, burada yemek sıradan olmaktan çok uzaktır.

Bu teatral gastronomik gösteri sırasında, 12 şanslı müşteri, akla gelebilecek neredeyse her şeye dönüştürülmeye hazır boş bir tuval görevi gören, “kapsül” adı verilen yüksek teknolojili, etkileşimli bir alanda avangart mutfağın tadını çıkarıyor!

Mimarlar ve tasarımcılar, Sublimotion’un Bilim Kurgu mutfağına eşlik edecek sürükleyici işitsel/görsel deneyimler yaratmak için mühendisler, illüzyonistler ve senaristlerle güçlerini birleştirdi. Sonuç, müşterileri okyanusun dibinden 20. yüzyıldan kalma seksi bir kabareye ve 2050’de arkadaşlarla fütüristik bir akşam yemeğine kadar farklı zamanlar, yerler ve duygu aşamaları arasında bir yolculuğa çıkaran 3 saatlik muhteşem bir ziyafete davet ediliyor.

Akıllara durgunluk veren bir fantastik dünyaya sürüklenmeye, teknolojinin ve yemeğin şaşırtıcı lezzetine hazır mısınız?

 

 

Kaynak

Sestri & Dinle

Merhabamız rengini Ege’den alır…

Kırmızımız rengini Mevlana ve Yunus’un Aşk’ından getirir…

Boyandık yola düştüğümüzde Ege’den maviye; karadaki denizden de kırmızıya.

Şimdi Sestri ve Dinle birlikte boyayacak tüm dünyayı ve Anadoluyu yeniden ve en yenisinden maviye kırmızıya….

Serendipians