Çamlıhemşin / Rize

Şehir gürültüsü ve kalabalıklar mı?  İşte  Gito Yessi’de  bunlardan uzaklaşarak yenilenmeye  doğaya bütünleşmeye hazır mısınız? …

En son ne zaman şehir gürültüsü yerine, doğanın sesiyle uyandınız?

Rize merkeze 74 km, Çamlıhemşin’e 23 km uzaklıkta olan Yessi Bungalov, şehrin stresinden ve karmaşasından uzak; doğanın içinde dinlenmek isteyenler için ideal, doğaya özgü mimarisiyle sizleri alışılmışın dışında bir manzaraya davet ediyor. Bungalovda ister tek başınıza ister kalabalık arkadaş grubunuzla harika vakit geçirebileceğinizden şüpheniz olmasın. Kahvaltı ve akşam yemeği için yaylada yararlanabileceğiniz birçok restoran bulunmaktadır.

Gito Yaylası doğal yapısı, manzarası açısından Rize’nin en güzel yaylalarından biri. Sabah gün doğumuna akşam gün batımına, hele bir de bulut denizine denk geldiyseniz Gito’ dan ayrılmak istemeyeceksiniz. Gito; Ambarlı, Badara, Pokut, Sal, Çat, Ayder gibi birçok yaylaya, Palovit Şelalesine oldukça yakın olduğundan günübirlik tur olanaklarından yararlanmak mümkün. Bunların yanı sıra Ambarlı Yaylasındaki Balıklı Gölüne, çam ormanlarına trekking de yapılabilir.

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.