Türkiye’nin en köklü moda evi ve yaşam stili markası Vakko; uzun süredir tasarladığı Vakko Hotel & Residence ile moda ve gastronominin ardından şimdi konaklama deneyimine yeni bir yaklaşım getiriyor. Yepyeni bir Vakko Dünyası’nın kapılarını aralayan Vakko Hotel & Residence, ayrıcalıklı hizmetlerini İstanbul’un moda merkezi Nişantaşı’nda tek bir çatı altında buluşturuyor.

 

Vakko Hotel & Residence, şehrin nabzını tutan konumu, modern mimarisi ve şık tasarımı ile Niantaşı’nın dinamik atmosferini zamansız Vakko vizyonuyla birleştiriyor. Her detayı özenle düşünülmüş rezidans daireleri, damaklarda iz bırakan Vakko L’Atelier lezzetleri ve kişiye özel Vakko mağaza deneyiminin yanı sıra concierge, butler servisi, fitness center ve Spa terapileri ile Vakko Hotel & Residence, İstanbul’un tadını çıkartmak isteyenler için yepyeni bir destinasyon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun veya kısa konaklamalar için iki Studio, 12 Premiere, 16 Signature rezidans süiti ve Vakko Penthouse ile benzersiz deneyimler için özenle tasarlanmış yaşam alanları…

 

 

 

Nişantaşı’nın modern estetiğinden ilham alan 31 adet, 95 metrekareden 200 metrekareye uzanan farklı büyüklükteki konforlu alanlar, misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik ideal bir ortam sunuyor. Son teknoloji imkanlar ve ek hizmetler ile Vakko Hotel & Residence, misafirlerini şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir Vakko deneyimine davet ediyor.

 

Türkiye’deki konaklamalarınızda size yardımcı olmamızı isterseniz, seyahat tasarımcılarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizi arayın lütfen. 0216 255 10 00

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.