Maybourne Riviera’nın çarpıcı modernist mimarisi, Roquebrune-Cap-Martin’in kayalık yarımadasından parıldayan Akdeniz’e doğru ilerliyormuş gibi çıkıyor. Monako’nun yakınında mükemmel bir konuma sahip olan otel, masmavi sulara uzanan dalma manzaralarının keyfini çıkartmak için ideal. Vaatlerle dolu bir manzara olan çevredeki Fransız Rivierası’nın, çam ormanlarının ve makilerden geçen dolambaçlı patikalarla uçurum kenarlarına tünemiş şirin köylerle noktalı kıyı şeridini keşfetmeye hazırlanın.

 

Maybourne Riviera, ünlü tasarımcılar ve mimarlar tarafından denizin hareketinden, yemyeşil araziden ve izlediği muhteşem manzaralardan ilham alınarak yaratılan benzersiz alanlara sahip. Güneş, ışıltılı Akdeniz’in üzerinde yavaş yavaş batarken özel terasında muhteşem deniz manzarası size eşlik ediyor.
Kıyı şeridinin dramatik manzaraları, doğuda İtalya’yı, batıda Monako’yu parlak bir ışıkla izler. Konum rakipsizdir, her odadan görünen bitmeyen deniz ve gökyüzü sizi büyülüyor. Ilık, tuzlu su esintisine adım attığınızı hissedersiniz, tek yapmanız gereken Riviera zamanına yumuşak bir şekilde uyum sağlamak.

Size kendi benzersiz deneyiminizi tanımlama özgürlüğü veren rakipsiz hizmet sunan otel, Roquebrune-Cap-Martin’in tarihini ve kültürünü keşfetmenize ve bol güneşli günlerin size iyi geleceğini biliyor.

Yiyecek içecek
Dünyaca ünlü şefler Mauro Colagreco ve Jean-Georges Vongerichten liderliğindeki, karanın ve denizin ritmini takip eden Michelin yıldızlı yemekleriyle gastronomik bir destinasyon.

Yüzme havuzu
Deniz ve gökyüzü ile kusursuz bir şekilde bütünleşen sakin havuzda sonsuz mavilikte yüzün.

Maybourne Riviera Spa
Eski törenleri, onarıcı karoseri ve en son biyoinovasyonu bir araya getiren Maybourne Riviera Spa, duygusal, fiziksel ve ruhsal esenliğinizi güçlendirir.

Monako
Monako’nun ışıltılı prensliği göz alıcı etkinliklere ev sahipliği yaparken ve bir dizi lüks kumarhane ve restoranla övünürken, bu lüks destinasyonda göründüğünden daha fazla keşfedilecek şey va

 

 

 

 

SPOR TUTKUNLARI İÇİN

Fransız Rivierası hem estetik hem de sporcular için doğal bir harikalar diyarıdır. Mont Agel’in zirvesine nefes kesen yürüyüşlerden ünlü Monte Carlo Country Club’ın büyüleyici bir konuma sahip kortlarında tenis oynamaya kadar çeşitli arazi ve benzersiz iklim, daha aktif bir kaçış arayanları kendine çekiyor.

Alpes-Maritimes, profesyonel ve amatör bisikletçiler için bir cennettir. Keskin dönüşleri ve keskin yokuşlarıyla Col de la Madone veya Nice’den Cap d’Antibes’e manzaralı, daha dalgalı bir yolculuk arasından seçim yapabileceğiniz kilometrelerce farklı parkurlar ve kahramanca tırmanışlar var.

Roquebrune-Cap-Martin’deki Monte Carlo Country Club’ın amfitiyatro şekli ve su kenarındaki muhteşem konumu ile tenis kortları, dünyanın en pitoresk kortları olarak bilinir.

Engebeli arazisi ve dağlar ile deniz arasındaki yüksek konumu ile Monte Carlo Golf Kulübü, meydan okumak ve heyecanlandırmak için 18 delikli bir sahadır. Kurs, beceri ve hassasiyet gerektirse de, sınırsız manzaralar yalnızca keyfini çıkarmak için oradadır.

 

 

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.