Karadağ’da Adriyatik Denizi’nin kıyısında, Boka Körfezi’nin girişinde yer alan One&Only Portonovi, ultra lüks markanın Avrupa’daki ilk örneklerinden. Karadağ’ın gelişen yeni rivierasının mücevheri olarak tanımlanan kültür, konukların el değmemiş kumsalların keyfini çıkarabilecekleri, yemyeşil ormanlarda yürüyüş yapabilecekleri ve Perast ve Kotor gibi komşu Orta Çağ kasabalarının fresklerle dolu kiliselerinde dolaşabilecekleri saray tarzında doğal güzellikle buluşuyor.

Odalar

Canlı gök mavisi denizlerden ve zümrüt vadilerden ilham alan geniş oda, süit veya özel villaların her biri Boka Körfezi’nin güzelliğini taçlandırır. Tavandan tabana pencereler, açık alan, şımartıcı iç mekanlar ve olağanüstü hizmet her zaman sadece bir telefon uzağınızda, konuklar turuncu gökyüzü, yumuşak kuş sesleri ve geçen teknelerin sakinleştirici uğultularıyla uyanabilirler – konukları gün boyu büyüleyecek bir gösteri bekliyor .

Daha Fazla privacy  ve  özel kaçış için, One&Only Portonovi’nin özel bağımsız villalarının her biri özel yüzme havuzu, hidroterapi havuzu, altı masaj salonu ve Adriyatik Denizi’nin muhteşem gün batımı manzarasına sahip kendi çiçek açan bahçeleri ile sizi bekliyor . Özel butler  ve özel şef ekibinin özenli, bütünsel hizmetiyle tamamlanan bu villalar, diğer villaları gölgede bırakacak bir huzur cennetidir.

Yiyecek içecek

Güçlü bir mutfak odağı var ve yönetici şef Nancy Kinchela, yerel üreticileri ve özel çiftçileri destekleyerek Karadağ ve Akdeniz’in zengin lezzetlerini ve kültürünü sergiliyor. Tesisin özel restoranı Sabia by Giorgio Locatelli (resimde), taze, yerel kaynaklı deniz ürünleri ve sebzelere odaklanarak Güney İtalya mutfağı servis eden ünlü Michelin yıldızlı şef Giorgio Locatelli tarafından yönetilmektedir. Tesisin şık sosyal kalbi olan Tapasake Club’da, hava gün boyunca güneşin altında ‘soğutulmuş havuz kenarından’, atmosferik akşamlar için tempo yükselmeden önce öğleden sonra geç saatlerde gün batımının keyfini çıkarmak için daha canlı bir konuma geçecektir. Çağdaş Japon mutfağı, ustaca karıştırılmış kokteylleri tamamlarken, tüm bunlar  sürekli  DJ müzikleri ile , zahmetsizce şık ambiyansa uygun müzikler ile  ortama  uyum sağlar  .

Etkinlik alanları

Zamanını ciddi bir sağlık bakımına adamak isteyenler için One&Only Portonovi, Avrupa’nın en kapsamlı sağlıklı yaşam merkezlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Wellness deneyimini yükseltmeye devam eden lüks resort koleksiyonunun önde gelen sağlık ve zindelik uzmanı markası Chenot ile özel küresel ortaklığı, One&Only Portonovi’nin Chenot Espace’i tanıttığını görecek; 4.000 metrekarelik bir alan, konuklara ünlü Chenot Method®’a dayalı olarak yoğun ve dönüştürücü bir detoks ve vücudu sıfırlama yolculuğu sunuyor.

Tatil yerinin dışında, bol güneş alan Boka Körfezi kıyı şeridi sayısız gizli lagün ve koya ev sahipliği yapmaktadır ve One&Only Portonovi’nin konukları, tesisin özel teknesi ile özgün mimarisini ve cazibesini koruyan birçok tenha plaj ve antik kent arasında seyahat edebilir. Ancak bölgenin uçsuz bucaksız güzelliği, deniz seviyesinin altında konukları bekleyen sayısız macerayla, yer üstündeki harikalarla sınırlı değil. Sertifikalı dalış eğitmenleri, Kumbor Boğazı ve Klinci Mağarası’ndaki antik tünel ve mağara yapıları boyunca konuklara rehberlik edecek.

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.