Bir Regent Oteli olan Carlton Cannes, Fransız Rivierası’ndaki Cannes’da 58 La Croisette’de bulunan, 1911’de açılan 332 odalı tarihi bir lüks oteldir. Her yıl düzenlenen Film Festivali sırasında dünyanın dört bir yanından film yıldızlarını ağırlaması ile ünlüdür. Büyük yenilemelerin ardından 13 Mart 2023’te yeniden açıldı.

Croisette’deki ikonik otelin, kanat uzantıları, yepyeni bir sonsuzluk havuzu, 2000 m2’lik bir bahçe ve keşfedilecek daha birçok şeyle 3 yıllık bir metamorfozdan sonra kapılarını yeniden açtığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.


Carlton Cannes, bir efsaneyi yeniden canlandırmanın ne anlama geldiğini göstermek için Métiers d’Art’ın uzmanlığını ve bağlılığını vurguluyor. Simgeyi hayata döndürmek için bu efsanevi dönüşümde yer alan yüzlerce erkek ve kadının bilgi birikimi ve tutkusunu kutlamak için seferber oldu.

Bu sıra dışı proje için en iyi ustalar seçildi. Grand Salon’daki avizeler, püsküllerinden lambalara, Versay Sarayı için çalışan aynı uzman eller tarafından tamamen restore edilmiştir.

Bu proje için mimarinin bir uzantısı olarak tasarlanan, peristil ile çevrelenmiş ve sonsuzluk havuzuyla süslenmiş gerçek bir gizli bahçe yaratılmıştır. Bu büyük iç avlu, mekanı keşfettikçe, sürprizleri ve ihtişamı çoğaltarak tahmin edilebilir. İncelikle mineral ve bitkisel, oluşturulan peyzaj, projenin mimarisi tarafından akıllıca yerleştirilmiş görsel perspektiflerle otelin içinde bile hissedilir. Uzun ağaçların tazelik getirdiği yerde, aromatik bitkiler ve özenle seçilmiş çiçekler büyüleyici kokuları yayar.

Girdiğiniz andan itibaren, doğal ışığın her yerde bulunmasıyla aydınlatılan keşifler arasında yolculuk edersiniz. Günün hangi saati olursa olsun, Akdeniz’in nefes kesen manzarasına sahip La Croisette’in hareketli tarafında veya sizi kaçmaya davet eden muhteşem bir ortam sunan iç bahçenin dingin huzurunda sunulan deneyim çeşitliliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu harika deneyim, Carlton Cannes’ın elçileri ile unutulmaz bir anıya dönüşecek.

Bir Serandipians üyesi olarak, konaklamalarınız için açılışa özel aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar ile birlikte %20’ye varan indirimi değerlendirin. Tüm detaylı bilgi için seyahat tasarımcısı arkadaşlarımızı arayabilirsiniz. 0212 255 10 00

Rezervasyon anında oda kategorisinin garantili bir üst kategoriye alınması
Açık  büfe kahvaltı
Konaklama süresince kullanılmak üzere 100€ değerinde yiyecek ve içecek hediye çeki
Doluluk durumuna göre erken giriş & geç çıkış imkanı
Herhangi bir Süit rezervasyonu için ücretsiz tek yönlü havaalanı-otel transferleri
Karşılama ikramları
Ücretsiz WiFi

Carlton Cannes, konukların beklentilerini karşılamak için kendini yeniden keşfetti. Başlı başına bir destinasyon haline gelen “Grande Dame”, unutulmaz anlar yaşatmak için herkesin arzusuna ulaşıyor.

 

 

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.