Amanjena bildiğiniz gibi Sestri Collections otellerimizden. Ve şimdi Amanjena Ekibi ve Sestri Seyahat Tasarımcıları tarafından hazırlanan, özel avantajlara sahip bu yeni yıl tatil programını öğrenmek isteyebilirsiniz.

Kış mevsimi Fas manzarasını serinletiyor olabilir, ancak güneşin her zaman hissediliyor olması Marakeş’in kırmızı kil duvarlarını hâlâ tutuşturuyor. Amanjena’nın huzurlu maisonları, çölde meditatif bir vahaya dönüşmek için Kızıl şehrin Mağribi mirasına daldıkları için, tatilleri aile ile kutlamak, ideal bir kaçamak sağlayacaktır.

 

 

Tesis, yeniyıl sezonu için, güneşin sıcacık kucaklaması altında bedeni ve zihni besleyen, her yaşa hitap eden bir etkinlik takvimi hazırladı. Tüm konuklar, tenis kliniklerine ve grup boks derslerine katılabilir ve Marakeş’te kutsal bir uygulama olan Fas hikaye anlatma seanslarını dinleyerek rahatlayabilirler. Gündüzden geceye servis edilen bölgenin mutfak harikaları ile alacakaranlıkta gün batımı meditasyonları ve yıldızları seyretmek sizi bekliyor.

2023’ü Lobby Lounge’da zarif bir kokteyl resepsiyonu ile karşılayabilirsiniz ve yüzen dilek mumlarımızı salarken, merkezi havzamızda yıldızlı gökyüzünü yeniden yarattığımızda bizimle birlikte yılın son saniyelerini bizimle geri sayın. Yılbaşında, dünya mutfaklarından leziz bir seçki sunulacak, aileniz ve sevdiklerinizle yeni yıla leziz bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Güneş ve ay ritüellerinden (gündüz ve gecenin hafif ışıltısı) ilham alan ekip, Amanjena’ya özgü çeşitli deneyimlerle Marakeş’ten ve dünyanın dört bir yanından sevilen tatil geleneklerini içeren bir bayram takvimi hazırladı. Sestri Seyahat Tasarımcılarımızla birlikte hazırlanan bu takvimi ve ayrıntıları öğrenmek isterseniz bizi arayın. 0216 255 10 00

Amanjena’nın İtalyan Baş Aşçısının otantik sığır lazanyası ve tesisin kömür ızgarasında yerel deniz ürünleri olmak üzere, dünya mutfağının en iyilerini ailenizle birlikte tatmaya hazır mısınız?

Amanjena’nın geleneksel yoga dersleri, bir dizi fiziksel duruş ve nefes alma tekniklerini içerir. Sesle şifa ve gün batımı meditasyon seansları da yeniyıl sezonunda sunulmaktadır.

 

 

Amanjena Marakeş Hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için tıklayınız.

 

Hemen Detaylı Bilgi Alın:

  Adınız Soyadız*
  Telefon Numaranız*
  E-posta Adresiniz*
  Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Sorularınız mı var?

  İLETİŞİM

  Sestri Tarzında
  Mutluluğu Takip Et!

  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
  bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.