Booking.com

Sestri Travel&Lifestyle olarak Small Luxury Hotels of the World (SLH) organizasyonuyla ‘’Preferred Partner’’ olarak iş birliği yaparak Dünya’da 90’dan fazla ülkedeki 520 butik otelde sizlere sunacağımız eşsiz tatil deneyimleri için çok heyecanlıyız. Aynı zamanda SLH ile yaptığımız anlaşma kapsamında Sestri Travel&Lifestyle’a özel avantajlarla tatilinizin kalitesini arttırmak için de sabırsızlanıyoruz.

SLH, bağımsızlığı yaşam mottosu olarak edinmiş gezginlerden ve bağımsız ruhlu otellerden oluşan bir topluluktur. Zincir olmayan ve birbirine benzemeyen butik oteller sizlerin beğenisine sunulmadan gezginler tarafından deneyimlenir ve doğrulanır.  Bu oteller ortalama 50 odadan oluşan en üst düzey lüks ve misafir memnuniyetine dayalı otellerdir. Dünya’nın birçok yerinde gözlerden uzak ve doğa ile iç içe tatilinizi yaparken yüksek kalite ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Kırsal bir bölgedeki balıkçı kulübelerinden ağaç evlere, yağmur ormanlarındaki huzur dolu evlerden dağ evlerine ve çöl tarzı çiftliklere kadar birçok benzersiz opsiyon bulunan SLH otellerinde tatilinizi yaparak huzur ve lüksü bir arada yaşarken, Dünya’nın bilinmeyen doğal harikalarını da görebilirsiniz.

Tatilinizi Sestri Travel&Lifestyle ile planladığınız takdirde withIn Ayrıcalıklar Programıyla SLH otellerinde bazı avantajlar da sizleri bekliyor olacak:

  • Yiyecek ve İçecek veya Spa gibi konaklama dışı ekstralara, yalnızca tesiste ve konaklama sırasında harcanmak üzere, konaklama başına veya oda başına minimum 50 USD değerinde kredi imkanı.
  • İki kişi için günlük Continental Kahvaltı(!).
  • Check-in yaptığınız zamanda otelin müsaitliğine göre odanızı bir üst kategori odaya yükseltme şansı.
  • Otelin müsaitliğine göre erken check-in veya geç check-out imkanı.
  • Ücretsiz Wi-Fi

SLH otelleri hakkında ekstra bilgi almak ve odaların müsaitliklerini öğrenmek isterseniz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Mutlu tatiller ve güzel deneyimler dileriz

Hemen bilgi almak için iletişim formunu doldurun!

Adınız Soyadız*
Telefon Numaranız*
E-posta Adresiniz*
Hangi Tarihlerde Gitmek İstersiniz?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sestri & Dinle

Merhabamız rengini Ege’den alır…

Kırmızımız rengini Mevlana ve Yunus’un Aşk’ından getirir…

Boyandık yola düştüğümüzde Ege’den maviye; karadaki denizden de kırmızıya.

Şimdi Sestri ve Dinle birlikte boyayacak tüm dünyayı ve Anadoluyu yeniden ve en yenisinden maviye kırmızıya….

SESTRİ & DİNLE HAKKINDA