Booking.com

Sestri Lifestyle olarak, 2020 yılında Hillside Beach Club ile yaptığımız iş birliğimiz ve karşılıklı desteklerimizden dolayı Hillside tarafından teşekkürler ödüllendirildiğimiz için çok mutluyuz. Aldığımız ödül ile birlikte 2021 yılında Hillside Beach Club’ın Partneri olarak ilerleyecek olmaktan dolayı şimdiden heyecan duyuyoruz.

Hillside “Yeryüzündeki Cennet” söylemi ile bize bu hayallerimizin neye benzemesi gerektiği konusunda sanki bir fikir verme heyecanında. Çam ağaçları ile kaplı tepelerin dibinde özel bir koyda; ismi Fethiye Kalemya koyu.

1994 yılından beri hizmet veren 350 odalı Hillside Beach Club her sezon yüzde yüze yakın bir doluluk oranına sahip. Ayrıca misafirlerinin önemli çoğunluğunu her yıl tekrar gelenlerin oluşturması da verilen hizmetin kalitesini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Mavi Bayrak ödüllü kristal mavisi denizi ve 650 metrelik kumsala sahip olan Hillside Beach Club bununla birlikte neredeyse tüm odalarında misafirlerine muhteşem bir deniz manzarası sunmakta. Aynı zamanda tesis su sporlarından yamaç paraşütüne çeşitli spor imkanlarıyla, rahatlamak ve dinlenmek isteyenler için çocukların alınmadığı “Silent Beach”(Sessiz Kumsal) ve “Serenity Beach” ile, Avrupa’da ilk kez bir tatil köyünde sunulan Sualtı Yogasıyla, yenilenmek isteyenler için Nature Spa ve Sanda Day Spa’da uygulanan dinlendirici masajlarla ve her türlü isteğinize uygun özel sinema gösterileri veya gece kulübü partileri gibi eğlence organizasyonlarıyla misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimini garanti ediyor.

Sestri & Dinle

Merhabamız rengini Ege’den alır…

Kırmızımız rengini Mevlana ve Yunus’un Aşk’ından getirir…

Boyandık yola düştüğümüzde Ege’den maviye; karadaki denizden de kırmızıya.

Şimdi Sestri ve Dinle birlikte boyayacak tüm dünyayı ve Anadoluyu yeniden ve en yenisinden maviye kırmızıya….

SESTRİ & DİNLE HAKKINDA