Booking.com

Rixos Tersane İstanbul

Haliç’te yer alan Rixos Tersane, benzersiz konuk deneyiminin ve hizmet mükemmelliğinin somut örneğidir. İstanbul’un yaşam tarzı sahnesini yeniden tanımlamaya adanmış otel, Haliç’in panoramik manzarasına sahip bir kentsel hareketli nokta ve yaşam tarzı merkezi yaratan bir füzyondur. İstanbul’un Haliç kıyısındaki tarihi Tersane semtinde yer alan Rixos Tersane İstanbul, modern lüksü 600 yıllık tersanenin zengin mirasıyla kusursuz bir şekilde birleştiriyor.

Rixos Tersane İstanbul, Boğaz’ın bir kolu olan Haliç kıyısında tarihi bir bölgede yer almaktadır. Bu olağanüstü otel, modern trendi kucaklarken, İstanbul’un tarihi yarımadanın zamansız zarafetini ve zengin kültürel mirasını yansıtıyor. Bu mükemmel, yepyeni Rixos, şehrin popüler noktası ve yaşam tarzı merkezi olarak kültürel miras ile kozmopolit zarafetin birleşimidir. Otel, çeşitli butik, restoran ve müzelerin yer aldığı hareketli Tersane İstanbul’a komşu olması, güvenli ve hızlı deniz ulaşımı sayesinde misafirlere İstanbul’un gastronomi, tarih, sanat, alışveriş ve eğlence merkezlerine kolaylıkla ulaşma fırsatı sunuyor.

Konuklar lüks olanakların ve eğlencenin tadını çıkarırken şehrin kozmopolit merkezini keşfedebilirler. Zengin bir tarih ve mirası, yemek deneyiminden olağanüstü konukseverliğe ve Haliç’te bulunan ikonik açık havuzdaki hizmete kadar en ileri yeniliklerle birleştiren, tüm duyulara hitap eden benzersiz ve benzeri görülmemiş bir deneyim arayan gezginler için mükemmel bir oteldir. yanı sıra özel eğlence konseptleri.

Rixos Tersane İstanbul, tarihi yarımada ve deniz manzaralı süitleri ve Haliç kıyılarına doğrudan erişimi olan 2000 m2 gün ışığı alan balo salonuyla dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz bir konaklama ve etkinlik deneyimi sunuyor. Otelin kendi özel tekne transferleri, misafirlerin şehir içinde diledikleri her noktaya transferini kolaylaştırmaktadır. Rixy Kids Club ve Exclusive Sports Club gibi olanaklar her yaştan misafirin beklentisinin ötesinde bir yolculuk geçirmesini sağlıyor.

Nefis gastronomi anlayışının bir parçası olan Rixos Tersane İstanbul, açık mutfağı, İtalyan ve Asya köşeleri, şarap perakende bölümü, iç ve dış mekan alakart seçenekleri ve çağdaş tasarım dokunuşuyla süslenmiş İstanbul’un en geniş lobi salonu ile tüm gün yemek servisi yapmaktadır. türünün tek örneği puro salonunu da burada görebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve Sestri Avantajlarından yararlanmak için Seyahat Tasarımcılarımızı arayabilirsiniz. 0216 255 10 00

 

 

Sestri & Dinle

Merhabamız rengini Ege’den alır…

Kırmızımız rengini Mevlana ve Yunus’un Aşk’ından getirir…

Boyandık yola düştüğümüzde Ege’den maviye; karadaki denizden de kırmızıya.

Şimdi Sestri ve Dinle birlikte boyayacak tüm dünyayı ve Anadoluyu yeniden ve en yenisinden maviye kırmızıya….

Serendipians