Sestri & Dinle

Bedeli olmayan, anı biriktirmenin, deneyimin önemini vurgulayan seyahatler önermek hayaliyle yola çıktık..

Sadece bu olmasın, ayrıca benzer düşüncelere, zevklere sahip olan gezginlere, şehrin dinamikleri hakkında da bilgi verelim istedik; hangi şef nasıl bir menü ile kalbinizi ısıtabilir, şehrin neresinde mutlaka görülmesi gereken bir sergi açıldı ve bunun gibi benzerleri… Bunları da paylaşalım dedik.

Ama her şeyi minnettar olduğumuz doğaya saygımızla devam edelim dedik, her adımımızda ona olan şükranlarımızı sunmayı kendimize amaç edindik.

Dünyanın her yerinde farkındalığı her açıdan yüksek seyahatler düzenleyip, kişisel deneyimlerinize dokunuşlar katmayı, yaşama ve sürdürebilirliğe yönelik öneri ve haberlerimizle zevklerinize küratörlük yapmayı işimizin temeline koyduk.

Ve adımızdan ilhamla kardeşlik hissi bizim için hep esas olarak kalacak, kardeşlerimizin varlığıyla birlikte başarılı olmaya, bizden başka birilerine, bir şeylere katkıda bulunmaya söz verdik.

Ne isterseniz gönülden isteyin, ne yapacaksanız gönülden yapın derler ya, bizler de bunları içten dilemişiz ki; Dinle Travel ile yol kardeşliğimiz işte böyle başladı… Anadolu kültür ve tarihini duygu yüklü şairane kelimelerle tanıtan, bunları ezgisel bir seyahate dönüştüren “Abi”miz ile artık aynı yolda birlikte yürüyoruz. Anadolu’dan açılan kapımız artık Dünyaya doğru birlikte genişleyecek. Anadolu’ya yapacağımız gezilerimiz devam ederken, mistik konulardaki seminerlerimiz, şehre dair önerilerimiz üzerine eklenecek ve dünyanın her yerinde anılarınıza bir yenisini daha birlikte katacağız.

“Abi”miz Dinle Travel bu yolculuğumuzu yine kendi şiirsel ezgisiyle şu kelimelerle anlatıyor:

“Gönülden gönüle giden yolculukta, birlikte yol aldığımız tüm dostlara merhaba..

Çok uzun bir zamandan, şimdiye kadar Anadolu’dan Anadolu’lara zaman zaman söz, an be an da ses olduk.

Anadolu’dan tüm Dünyaya Anadolu’nun Merhaba’sını ve Aşk’ını hem ses hem de söz olarak anlatmak, aktarmak için yol dostlarım olan Sestri Seyahat ile yeni bir yola giriyoruz.

Anadolu kültür tarihini tüm yönleri ile ve her zamankinden daha heyecanlı bir hissiyatla Dinle Travel ile Anadolu’dan Anadolu’ya; Sestri Seyahat ile birlikte Anadolu’dan tüm dünyanın en mistik yerlerine Merhaba’mızı Aşk’ımızı aktaracağız.

Geçmişten gelen kardeşliğimiz, bugünlerde yol kardeşliği ile hem içe hem de dışarıya yönelik planlamalar yapmaktadır.

Uzun yolculuğumda dinledim, dinlendim ve demlenmek için anılar biriktirdim; şimdi kız kardeşimle Sestri Seyahat ile geçmişin erdemlerine yeni yollara merhaba ve aşk ola…”

Ali Canip Olgunlu

Sestri Tarzında
Mutluluğu Takip Et!

Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için
bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.